REDAKTOR NACZELNY
ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO
Karol Kotański
REDAKCJA INFORMACYJNA (UNIWERSYTECKA)
WYDAWCA
Piotr Szauer
REPORTERZY
Krzysztof Gajewski, Patryk Gąsiorowski, Oskar Kaczor, Piotr Kisiel, Ola Mic, Paweł Obrycki, Kacper Opalla, Aniela Potorska, Filip Tomkiel, Marta Wiśniewska, Amelia Zalewska
REDAKCJA KULTURALNA
Karolina Rogóz-Namiotko, Ania Makarewicz, Alicja Orent, Michał Morawski, Weronika Daczka
REDAKCJA MUZYCZNA
Michał Napiórkowski, Karol Kotański, Klaudia Pólkowska
REDAKCJA SPORTOWA:
Mateusz Lewandowski, Janusz Siennicki, Piotr Szauer, Jakub Kolesiński, Bartosz Kownacki, Jakub Lawrenc, Kacper Popławski, Julia Powojska, Szymon Świniarski
DZIAŁ TECHNICZNY / STUDIO NAGRAŃ
PROWADZĄCY PASMA: RADIO RANO / UWM FM PO POŁUDNIU
Karol Kotański
Żaneta Kulawczyk
Justyna Łęgowik
Joanna Nawotka
Alicja Orent
Szymon Tołpa
Agnieszka Ida Wójcik
PROGRAMY AUTORSKIE / PREZENTERZY
Leszek Błaszkiewicz - Słodki Smak El-Muzyki
Krzysztof Buzderewicz - AudioAlienacje
Aleksandra Chyczewska - Godzina z... czyli Muzyka Filmowa w Radiu UWM FM
Damian Dąbkowski - Inkubator, czyli Radiowy Serwis Naukowo-Technologiczny
Marianna Dmytrenko - Kraina Melodią Płynąca
Urszula Doliwa - Mediofon
"Duch" - Mizofonia
Joanna Ejsymont - Taśmy MOK-u
Adam Fokow - Muzyka to Przyprawa
Iwona Görke - Taśmy MOK-u
Iwona Gotkiewicz - Radiowe Gawędy o Przyrodzie
Wojciech Gotkiewicz - Radiowe Gawędy o Przyrodzie
Arkadiusz Jakszewicz - Śmiechoskop
Paweł Jarząbek - Szafa z Muzyką
Wiktor Jurkiewicz - PRL In Da House
Emil Andrzej Karpiński - Gdzie Nogi Poniosą
Jakub Kiziewicz - Żołnierskie Historie, Żołnierska Przyszłość
Karol Kotański - U Progu Bluesa, Uwierz w Muzykę, Gramy Twoje, Tego Dnia w Muzyce, Dźwięki i Przydźwięki
Piotr Kowalewicz - Szantowisko
Dariusz Krasowski - Taśmy MOK-u
Żaneta Kulawczyk - EuroWizjer, (Nie) Mówi Mi Jak Mam Żyć
Sławomir Kulesza - Wieczorynka Naukomanów
Radek Lech - Żołnierskie Historie, Żołnierska Przyszłość
Mateusz Lewandowski - AZS Na Fali
Justyna Łęgowik - Selekcja Retrospekcja
Anna Makarewicz - Polski na Wynos, Magazyn z Kulturą
Magdalena Malinowska - Radiowy Przewodnik po Warmii i Mazurach
Zofia Malinowska - Ptasie Radio
Michał Morawski - Magazyn Filmowy
Michał Napiórkowski - Uwierz w Muzykę, UWUEMKA
Joanna Nawotka - Miss Trendi
Paweł Obrycki - EuroWizjer
Alicja Orent - Magazyn Filmowy, Muzyka Jest Kobietą
Aneta Pawelczyk-Piłat - Stacja Dobro
Michał Piasecki - Elektroniczne Podróże
Ania Ratkowska - Lalki w Radiu
Maja Romaniewicz
Karolina Rogóz-Namiotko - Lejdi Gada, czyli kobiety przy mikrofonie, Lejdi Gada, czyli rozmówki polsko-polskie, Magazyn z Kulturą, Dzieciaki Mają Głos
Klaudiusz Rózicki - Jazzowisko, Targowisko Próżności
Wiktor Sawczuk - Godzina z Dinozaurem
Mikołaj Semerak - Bity Ponad Miastem
Janusz Siennicki - AZS Na Fali
Mateusz Sikorski - Kociołek Melomana, Rock Block
Jacek Smółka - Przystanek Planeta 11
Krzysztof Szatrawski - Muzyka - Poważna Sprawa, Stany Nieokreślone
Piotr Szauer - Strefa Niepotrzebnych Słów i Dźwięków, Uwierz w Muzykę, Tego Dnia w Muzyce, Magazyn Sportowy, Sektor Stomilu, Magazyn Akademicki
Daniel Szczepański - To Mi Gra
Krzysztof Szczurzewski "DJ Boston" - Dźwięki Miasta
Magdalena Szydłowska - Recepta na Reportaż
Krystyna Joanna Świdzińska - Debata Akademicka
Szymon Tołpa - Reset, Czego Dusza Zapragnie, UWUEMKA
Kasia Tomaszewicz - Przystanek Planeta 11
Kazimierz Walkwasa - Zakład Patologii Dźwięku
Paulina Wasilewska - Taśmy MOK-u
Łukasz Wieliczko - Przystanek Planeta 11
Marta Więckiewicz-Archacka - Mediofon
Bartosz Wiśniewski - Technologiczny Przegląd Tygodnia
Agnieszka Ida Wójcik - Gramy Twoje!, Magazyn Akademicki
Marta Wróblewska - Sowa Przed Północą, Kortowska Audycja Literacka
Amelia Zalewska - Recepta na Reportaż
Marcin Zarębski - AZS Na Fali
Oskar Zawieracz - Bity Ponad Miastem