Aktualności
15.09.2023

Byliśmy na TROPACH

Już po raz czwarty Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprosił mieszkańców stolicy regionu na TROPY, czyli Festiwal literatury dla dzieci i młodzieży. W Parku Centralnym Marta Wróblewska rozmawiała m.in. Marcinem Młynarczykiem i Marcinem Przewoźniakiem. Posłuchajcie!

Jak co roku w programie festiwalu TROPY nie brakowało interaktywnych spotkań i dyskusji z ciekawymi autorami, ale też kreatywnych warsztatów i pierwszorzędnej literatury! Tym razem były one owiane gęstą mgłą tajemniczości i doprawione odrobiną dreszczyku emocji. Na wszystkich gości wydarzenia 9 i 10 września w Parku Centralnym czekała również intrygująca gra terenowa, wystawa ilustracji, a nawet kameralny koncert zespołu Czereśnie. Chętni mogli także zabrać z sobą do domu... ksiażki.

My zabraliśmy kilka wspomnień zapisanych w radiowej relacji. Marta Wróblewska rozmawiała m.in. z czytającym na trawie aktorem Olsztyńskiego Teatru Lalek Marcinem Młynarczykiem, a także z Marcinem Przewoźniakiem, który swoimi bajkami podbija dziecięce serca.

Posłuchajcie!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: