Aktualności
06.06.2023

Trwa rekrutacja do Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją

Trwa rekrutacja do ostatniej już edycji Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją - Summer Camp 2023! Kończysz studia? Myślisz o pierwszej pracy? Zainwestuj w siebie i skorzystaj z oferty darmowych zajęć realizowanych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

 

W trakcie dwunastodniowego Summer Campu studenci będą mieli okazję poznać Design Thinking - popularną na świecie metodę pracy projektowej. To strategiczne podejście, które twórczo prowadzi do rozwiązania problemów, uczy myślenia o klientach i stawia ich w centrum procesu. Dzięki zastosowaniu tej metody produkty i usługi stają się unikalne, dostosowane do użytkownika i konkurencyjne.

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to  bezpłatny program skierowany do studentek i studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia wszystkich kierunków studiów realizowanych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Warsztaty odbędą się w terminie od 3 do 14 lipca  (w godzinach: 9:00-16:00) w Bibliotece Uniwersyteckiej. A poprowadzą je eksperci z firmy Metaphor sp. z o.o. Harmonogram dostępny jest TU.

W trakcie Summer Campu studenci mają zapewniony nocleg i pełne wyżywienie. Na zakończenie cyklu warsztatów otrzymają certyfikat oraz referencje imienne. I to wszystko za darmo!

Szczegóły zdradziła nam Hanna Marciak z Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym UWM. Posłuchajcie rozmowy Piotra Szauera.

Warunkiem zgłoszenia jest złożenie do 16 czerwca wypełnionego i podpisanego:
1. Formularza zgłoszeniowego (załącznik nr 1) wraz z potwierdzeniem z właściwego Dziekanatu średniej ocen za ostatni semestr
2. Oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (załącznik nr 2) oraz
3. Karty samooceny poziomu motywacji studenta (załącznik nr 7)

Skan dokumentów rekrutacyjnych należy przesłać na adres e-mail: letniaszkola@uwm.edu.pl. Oryginały należy dostarczyć do Biura Projektu -budynek Starej Kotłowni, I p., ul. Prawocheńskiego 9, 10-720 Olsztyn z dopiskiem "Rekrutacja LSZI" do 16 czerwca 2023 roku.

Na Wasze pytania odpowie:
Hanna Marciak
koordynator LSZI
Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno - Gospodarczym UWM w Olsztynie
tel. 89 524 51 62

Zajrzyjcie też na stronę PROJEKTU.Przyjaciele - stań się jednym z nich: