Aktualności
04.07.2024

Spotkajmy się na Wydziale Nauk Społecznych UWM

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie prowadzi kształcenie na dziesięciu kierunkach studiów. "To oferta dla społecznie zaangażowanych" - mówiła w naszym studiu dr Beata Adrjan, prodziekan ds. kształcenia. Posłuchajcie, dlaczego w trwającej rekrutacji warto wybrać WNS.

 

Analityka i zarządzanie publiczne, bezpieczeństwo narodowe, pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, politologia i stosunki międzynarodowe, praca socjalna, psychologia, socjologia i nowy kierunek studiów II stopnia - resocjalizacja z penitencjarystyką - to oferta Wydziału Nauk Społecznych w trwającej rekrutacji na studia w roku akademickim 2024/2025. Czym charakteryzuje się każdy z tych kierunków?

Z dr Beatą Adrjan spotkał się Piotr Szauer. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

 

System IRK dla kandydatów na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie będzie otwarty do 15 lipca. Natomiast w przypadku studiów stacjonarnych II stopnia, niestacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich rejestracja będzie możliwa tydzień dłużej - do 22 lipca.

Z ofertą Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie możecie zapoznać się na stronie: rekrutacja.uwm.edu.pl.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: