Aktualności
22.04.2021

ABC spektrum autyzmu - wykład szkoleniowy dla studentów UWM

Ośrodek ds. Osób z Niepełnosprawnością Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza na kolejne wydarzenie wpisujące się w obchody Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. We wtorek 27 kwietnia wykład szkoleniowy "ABC spektrum autyzmu" skierowany do studentów wygłosi dr Bożena Chrostowska.

 

Podczas spotkania online studenci będą mogli dowiedzieć, się m.in. czym jest spektrum autyzmu (dlaczego przypomina koło barw), czym jest neuroróżnorodność i dlaczego jest piękna. Wykład szkoleniowy poprowadzi dr Bożena Chrostowska - koordynator ds. wsparcia edukacyjnego osób w spektrum autyzmu na UWM.

O tym i innych wydarzeniach organizowanych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie z okazji Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu opowiedziała nam Dorota Filip z Ośrodka ds. Osób z Niepełnosprawnością UWM. A rozmawiał z nią Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Spotkanie jest skierowane tylko do studentek i studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Odbędzie się we wtorek 27 kwietnia w godzinach  18:00-20:00.

Gdzie? MS Teams (kod zespołu: 8jjkvpc) - LINK DO ZESPOŁU

Przyjaciele - stań się jednym z nich: