Aktualności
05.08.2022

Rozpoczynasz studia na UWM? Zapisz się na Adapciaka!

Chcesz jeszcze przed rozpoczęciem studiów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie dobrze poznać uczelnię oraz Kortowo? A do tego przeżyć fajną przygodę i spędzić czas z innymi studentami? Zapisz się na Adapciaka! Tegoroczny obóz adaptacyjny zaplanowano w dniach 20-24 września.

Dzięki udziałowi w obozie adaptacyjnym z pewnością przeżyjesz jedną z najlepszych przygód swojego życia i z przytupem wejdziesz w studencki świat! W programie Adapciaka 2022 m.in.: szkolenia integracyjne, imprezy tematyczne, zwiedzanie Kortowa i Olsztyna i inne zaplanowane atrakcje (m.in.: pokoje zagadek, nurkowanie dla chętnych, gry terenowe, wieczór filmowy, integracyjne zabawy grupowe, planszówki, karaoke, aktywności sportowe i wiele, wiele innych).

Starsi koledzy i koleżanki z Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z uczelnią.

Czym jest Adapciak i dlaczego warto wziąć w nim udział? O to Ania Makarewicz zapytała Piotra Wałejkę - przewodniczącego RUSS UWM. Posłuchajcie!

Więcej informacji szukajcie na stronie: russ.uwm.edu.pl/adapciak

Przyjaciele - stań się jednym z nich: