Aktualności
10.11.2021

Ofelia opowiada o nowej płycie

Iga Krefft (znana jako Ofelia) w przyszłym roku planuje wydać swoją drugą studyjną płytę "Osiem". Zapowiadają już dwa single. Wokalistka i autorka w listopadzie planuje ruszyć także w "Słoną Trasę". O nowych piosenkach opowiadała na antenie Radia UWM FM. A rozmawiała z nią Justyna Łęgowik.

 

Producentem nowego albumu Ofelii jest znany z The Dumplings Kuba Karaś. "Znałam się z Kubą już wcześniej. A jako nastolatka chodziłam na koncerty The Dumplings. Spotkaliśmy się i okazało się, że super nam się współpracuje i świetnie się dogadujemy. Podjęliśmy decyzję, że chcemy zrobić razem cały album i bardzo jestem z tego zadowolona" - mówi Iga.

Na nowej płycie wokalistka chce przedstawić swoich osiem różnych wcieleń. "Moją numerologiczną cyfrą jest 8. I choć nie wierzę w takie rzeczy, uznałam, że warto z tego skorzystać. 8 jest też symbolem nieskończoności. A ja kiedyś usłyszałam, że tak naprawdę nie wie jak wyglądam, bo co chwilę to zmieniam. I faktycznie zauważyłam, że jednego dnia mam ochotę być taka a drugiego taka. W zasadzie kto tworzy definicję kobiety, którą mam być? Jeśli jestem dorosła i niezależna, mogę być codziennie inna i nikt nie będzie mi mówił, jaką wersją siebie mam być, bo nie będę żyć w zgodzie z sobą."

Z Ofelią rozmawiała Justyna Łęgowik. Posłuchajcie!

Posłuchajcie też singla "Słony Kiss" zapowiadającego album "Osiem".

Przyjaciele - stań się jednym z nich: