Aktualności
20.06.2024

Lato z muzyką nad Zatoką Miłą

Koncerty Molesty, Farben Lehre, Paktofoniki czy zespołów szantowych - to tylko niektóre z wydarzeń muzycznych zaplanowanych w tym sezonie wakacyjnym nad jeziorem Ukiel. Wszystkich spragnionych imprez pod gołym niebem zaprasza do wakeparku nad Zatoką Miłą organizator, czyli Adam "Wujas" Bedrowski. Posłuchajcie rozmowy Michała Napiórkowskiego!

Rok temu nad Zatoką Miłą odbył się koncert grupy Kaliber 44. Sukces tej imprezy sprawił, że w tym sezonie rapowych legend będzie więcej. Molesta Ewenement wystąpi już w piątek 21 czerwca, a Paktofonika zaprezentuje się na koniec wakacji - 30 sierpnia. Z kolei punk rockowi weterani Farben Lehre zagrają w niedzielę 23 czerwca.

Jak zdradził w radiowej rozmowie Wujas, wciąż trwają rozmowy z inną, młodszą gwiazdą polskiej sceny rapowej. Wiadomo też, że oprócz grup szantowych na terenie wakeparku zagrają: olsztyński zespół Pan B. oraz formacja Akurat. Pozostałe wydarzania będą sukcesywnie przedstawiane w najbliższym czasie. Jak zapowiedział Wujas, praktycznie co weekend należy spodziewać się nad Zatoką Miłą muzyki granej przez didżejów bądź prezentowanej na żywo.

Z Adamem "Wujasem" Bedrowskim rozmawiał Michał Napiórkowski.   

Przyjaciele - stań się jednym z nich: