Aktualności
31.07.2022

Gotowi na Olsztyn Green Festival 2022?

Przed nami kolejna edycja Olsztyn Green Festiwalu. W dniach 12-14 sierpnia na plaży nad jeziorem Ukiel wystąpią m.in.: Baranovski, Bokka, Daria Zawiałow, Fisz Emade Tworzywo, Igo, Ralph Kamiński, Kult, Mrozu, Patrick The Pan, Maria Peszek, Artur Rojek, Kaśka Sochacka i Vito Bambino.

 

W 2022 roku ponownie spotkamy się na terenie plaży miejskiej CRS „Ukiel” w Olsztynie. Kolejna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-13-14 sierpnia (piątek, sobota i niedziela). Jak zawsze, na Olsztyn Green Festivalu możecie liczyć na crème de la crème polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej, hip-hopowej. W sumie zaprezentuje się aż 24 artystów. Obok tych bardziej znanych i doświadczonych (jak Daria Zawiałow, Fisz Emade Tworzywo, Kult, Maria Peszek, Artur Rojek i Vito Bambino), pojawią się też Ci, którzy debiutowali niedawno (m.in. Kaśka Sochacka, Szczyl czy Zdechły Osa).

A tak przedstawia się pełny program z podziałem na poszczególne dni:

Na miejscu czekać będzie na Was także mnóstwo innych atrakcji. Szczegółowych informacji szukajcie na stronie: olsztyngreenfestival.com

Przyjaciele - stań się jednym z nich: