20.11.2022

Constract zrobił swoje

Constract Lubawa wygrał na wyjeździe 5-1 (4-0) z GI Malepszy Arth Soft Leszno i utrzymał drugą pozycję w tabeli Futsal Ekstraklasy. Drużyna Dawida Grubalskiego ponownie rozstrzygnęła losy meczu już przed przerwą. Do lidera - Rekordu Bielsko-Biała - wciąż traci dwa punkty.

Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie "Konstruktorzy" wygrali w podobny sposób. We własnej hali pokonali 7-0 Red Devils Chojnice, wszystkie bramki strzelając w pierwszej połowie. Tym razem po trafieniach Chano, Jakuba Raszkowskiego, Macieja Jankowskiego i Tomasza Kriezela do przerwy było 4-0.

Zespół z Leszna stać było jednak w drugiej połowie na honorowego gola. Strzelił go Kacper Konopacki. A wynik na 5-1 tuż przed końcem ustalił Adriano.

Posłuchajcie, jak spotkanie podsumowali trenerzy i zawodnicy obu drużyn.

GI Malepszy Arth Soft Leszno - Constract Lubawa 1-5 (0-4)
Kacper Konopacki 33' - Chano 2', Jakub Raszkowski 9', Maciej Jankowski 10', Tomasz Kriezel 13', Adriano Lemos 40'

W najbliższej kolejce Constract Lubawa we własnej hali zmierzy się z Dremanem Opole Komprachcice. Spotkanie zaplanowano na sobotę 26 listopada o 18:00.