Aktualności
07.05.2021

Zostaje tylko czterech. Porządki w kadrze Indykpolu AZS Olsztyn

Damian Schulz, Wojciech Żaliński, Przemysław Stępień, Ruben Schott, Dima Teryomenko, Javier Concepcion, Remigiusz Kapica, Dawid Woch, Nikodem Wolański oraz Kamil Droszyński - to lista zawodników, którzy w przyszłym sezonie nie będą już reprezentować Indykpolu AZS Olsztyn. W kadrze akademików pozostało tylko czterech dotychczasowych graczy.

 

"W imieniu władz klubu chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za reprezentowanie barw Indykpolu AZS Olsztyn. Życzę powodzenia w kolejnych etapach siatkarskiej kariery" - czytamy w komunikacie na stronie akademików. To słowa Tomasza Jankowskiego, Prezesa Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA w Olsztynie. Wspólnie z trenerem Danielem Castellanim postanowił postawić na nowych zawodników. Ich nazwiska poznamy oficjalnie niebawem.

Z kadry z sezonu 2020/2021 w Indykpolu pozostało tylko czterech siatkarzy: kapitan Robbert Andringa, Mateusz Poręba, Jakub Ciunajtis i Jędrzej Gruszczyński. Niepewna jest przyszłość Jakuba Czerwińskiego, który mimo ważnego kontraktu z olsztyńskim zespołem, może zostać wypożyczony.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: