Aktualności
04.08.2022

O co w Lidze Centralnej powalczy Warmia Energa Olsztyn?

Warmia Energa Olsztyn rozpoczęła okres przygotowawczy do sezonu 2022/2023 w Lidze Centralnej. Jakie cele stawia drużynie nowy trener Dariusz Molski? Zapytaliśmy go o to w studiu Radia UWM FM. Ze szkoleniowcem spotkał się Wojtek Miśkiewcz.

Latem z Warmii odeszli: Adrian Gruszczyński, Damian Didyk, Michał Kłapka i  Adrian Chełmiński. Do Gwardii Koszalin wypożyczony został natomiast Krystian Matusiak. A do olsztyńskiego zespołu dołączyło trzech zawodników: Damian Szniter, Szymon Mucha i Piotr Skiba. Trener Dariusz Molski będzie także przyglądał się kolejnym dwóm graczom i oceni, czy przydadzą się drużynie w najbliższych miesiącach.

Początek przygotowań to głównie treningi w hali w Biskupcu oraz na stadionie. Do rozpoczęcia rozgrywek Warmia chce sprawdzić formę w dziesięciu sparingach. Od 15 do 21 sierpnia zaplanowany jest także obóz w Rynie.

Posłuchajcie o co w nowym sezonie walczyć będzie Warmia Energa Olsztyn. Z trenerem Dariuszem Molskim spotkał się Wojtek Miśkiewicz.

Pierwszy mecz ligowy sezonu 2022/2023 Warmia Energa Olsztyn rozegra  17 września. Na wyjeździe zmierzy się z GKS-em Żukowo.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: