Aktualności
05.04.2024

Zmieniaj Świat - odcinek 1.

W premierowym odcinku audycji Zmieniaj Świat Izabela Sałamacha rozmawiała z Martyną Zastawną - propagatorką idei zero waste i odpowiedzialności społecznej w biznesie, założycielką WoshWosh, czyli pierwszej na świecie firmy odnawiającej obuwie, uznaną przez „Forbesa” za jedną z najbardziej wpływowych kobiet.

 

Co nas pcha do zmieniania świata? Jak to jest z poczuciem sprawczości? Jak talent wpływa na odniesienie sukcesu zawodowego? Czy ważna jest kreatywność? Z czym mierzy się kobieta w świecie biznesu? Od czego zacząć, by na pomyśle się nie skończyło? A także o tym, jak rysuje się przyszłość branży modowej, co się zmienia i zmieni na przestrzeni kilku lat. Posłuchajcie i zainspirujcie się do działania!

„Zmieniaj Świat” to rozmowy z ludźmi, którzy wzięli sprawy w swoje ręce i postanowili zmieniać świat na lepsze - innowatorami i innowatorkami, założycielami i założycielkami odpowiedzialnych biznesów - start upów pozytywnego wpływu, ale także inicjatyw społecznych i ekologicznych. Mają zainspirować do tego, aby odważyć się iść pod prąd, walczyć o swoje idee i wartości, szukać rozwiązań i przede wszystkim działać. W dobie kryzysu klimatycznego i problemów społecznych tacy ludzie są na po prostu potrzebni. Audycję prowadzi Izabela Sałamacha, ekspertka od komunikacji i zrównoważonego rozwoju, edukatorka ekologiczna.

Zapraszamy w niedziele (co dwa tygodnie) o 16:00!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: