Aktualności
11.04.2022

VII Noc Radiowców w Kortowie

W sobotę 18 czerwca ponownie spotkamy się w Kortowie, by wspominać historię Radia UWM FM i świętować kolejne urodziny rozgłośni! Zapraszamy na VII Noc Radiowców. W redakcji czekać będą na Was wychowankowie naszej stacji i jej obecna załoga. A na antenę wrócą audycje sprzed lat.

 

Od prawie 21 lat Radio UWM FM obecne jest w eterze. Stacji słuchać można na częstotliwości 95,9 fm w Olsztynie i okolicy. Przez ten czas nasza redakcja wychowała wielu znakomitych prezenterów i dziennikarzy, którzy dziś realizują się zawodowo w ogólnopolskich i regionalnych mediach. Jesteśmy z nich dumni i z radością zapraszamy na kolejną Noc Radiowców.

To okazja do wspomnień i wymiany doświadczeń. Na antenie usłyszycie audycje sprzed lat i ich autorki oraz autorów. A w redakcji od 13:00 do 18:00 czekać będziemy na słuchaczy, którzy chcieliby na własnej skórze przekonać się, jak powstaje program rozgłośni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zachęcamy także od udziału w specjalnym wydaniu audycji Gramy Twoje. Od 13:00 do 15:00 Agnieszka Wójcik i Karol Kotański będą czekać na Was i Wasze piosenkowe propozycje. Będziecie mogli zaprezentować je ze studia.

Podczas VII Nocy Radiowców tradycyjnie będziecie mogli poznać każdy radiowy zakamarek. W tym nasze studio nagrań. A w nim Live Sesję zagra grupa IINÁ w składzie:
- Ewa Pawlak - wokal, klawisze
- Dominika Złakowska-Cieślak - skrzypce
- Jacek Ruczko- perkusja

Co jeszcze czekać będzie na Was w sobotę 18 czerwca w naszej redakcji i na 95,9 fm? Posłuchajcie! Opowiada o tym redaktor naczelny Radia UWM FM Piotr Szauer i goście wydarzenia.

Program VII Nocy Radiowców w Kortowie:

10:00 - OCZKO NA 95,9 FM - Piotr Szauer i goście
12:00 - NOWE POKOLENIE UWUEMKI - Kazimierz Walkwasa i dzieciaki Radia UWM FM
13:00 - GRAMY TWOJE - Agnieszka Wójcik, Karol Kotański oraz słuchacze
15:00 - SZANTOWISKO - Patryk Pulikowski
16:00 - TU RADIO KORTOWO - Bartek Tobieński, Radek Nałęcz, Dariusz Wasiela, Iza Smolińska-Letza, Kasia Świąder, Paweł Świąder, Mariusz Kurowski, Paweł Dąbrowski i inni
18:00 - DOBRY WIECZÓR - Justyna Bryszewska, Arkadiusz Stępień-Miernikowski
19:00 - ROZMOWY DAMSKO-MĘSKIE - Natalia Faustynowicz, Agnieszka Wiśniewska, Marcin Rudzki
20:00 - 20 LAT NA ANTENIE - Kamil Wicik
21:00 - ROCK BLOCK / ROCKOWA PIEKARNA - Piotr Bułakowski, Piotr Tyszkiewicz
22:00 - GOOD TIMES OLD TIMES - Piotr Bonar
23:00 - POŚPIESZNY DO PÓŁNOCY - Włodzimierz Chołostiakow
00:00 - LIVE SESJA - IINÁ

Do zobaczenia i usłyszenia w sobotę 18 czerwca w Kortowie!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: