Kim jest konsument, klient, nabywca i użytkownik? Czym charakteryzuje się hiperinformacja? Jak działa bateria z izotopami radioaktywnymi stworzona przez start-up Betavolt z Pekinu? Jesteście ciekawi? Posłuchajcie ekspertów z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którzy na te pytania odpowiadali w kolejnych Postojach z Nauką. Mgr inż. Jagoda Czajkowska przedstawiała też ciekawostki na temat… bobrów, czyli największych gryzoni w Europie.
Dr Katarzyna Andruszkiewicz „Doktorka od marketingu” (Katedra Rynku i Konsumpcji – Wydział Nauk Ekonomicznych UWM) tłumaczy kim jest konsument, klient, nabywca i użytkownik.
Dr Miłosz Babecki (Katedra Badań Mediów, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej – Wydział Humanistyczny UWM) opowiada o hiperinformacji.
Prof. Sławomir Kulesza (Katedra Mechatroniki – Wydział Nauk Technicznych UWM) o baterii z izotopami radioaktywnymi stworzonej przez start-up Betavolt z Pekinu.
Mgr inż. Jagoda Czajkowska, „Dziewczyna od jeleni” (doktorantka w Katedrze Hodowli Zwierząt Futerkowych i Łowiectwa Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM) o bobrach.
Postój z Nauką na 95,9 fm robimy sobie codziennie od poniedziałku do czwartku około 12:20.