Lejdi Gada – odcinek 299.
Karolina Rogóz-Namiotko 2026-06-17
W kolejnym odcinku audycji Lejdi Gada, czyli kobiety przy mikrofonie gościniami Karoliny Rogóz-Namiotko były Agnieszka, Alicja i Aleksandra Gizan z Klubu Tańca Sportowego Stars z Sząbruka. Opowiedziały o swojej wspólnej przygodzie z cheerleadingiem, która zaczęła się od najmłodszej z nich – Agnieszki. To właśnie ona jako pierwsza odkryła tę pasję, a chwilę później jej mama Aleksandra i starsza siostra Alicja postanowiły spróbować swoich sił i… zostały na dłużej. To rozmowa o rodzinnej energii, wspólnym działaniu i o tym, że czasem pasja jednej osoby potrafi porwać całą rodzinę.

Zapraszamy do wysłuchania audycji!
Audycji Lejdi Gada, czyli kobiety przy mikrofonie możecie słuchać w środy po 18:00 w Radiu UWM FM.
RADIO UWM FM 