egzaminy
Już w najbliższy poniedziałek 15 czerwca na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie rozpocznie się letnia sesja egzaminacyjna. Niektórzy studenci już w tym tygodniu zdawali tzw. egzaminy zerowe. Zaliczali też ostatnie kolokwia. Jak to przeżywają? Posłuchajcie relacji Mel Antoniuk!
Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie rozpoczął się właśnie drugi tydzień zimowej sesji egzaminacyjnej. Jak z zaliczeniami radzą sobie studenci? Jakie mają plany na najbliższe dni? W Kortowie sprawdzała to nasza reporterka Zuzanna Szałkowska. Posłuchajcie!
W poniedziałek 16 czerwca na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie rozpoczęła się letnia sesja egzaminacyjna. Studenci, którzy zaliczyli w terminie wszystkie zajęcia tego semestru, przez kolejne dni zmagać będą się z egzaminami. Jak sobie radzą? W jaki sposób przygotowywali się do najważniejszego momentu w roku akademickim? Posłuchajcie!
-
Strony
RADIO UWM FM