piknik
Niecodziennie zdarza się okazja, żeby usiąść na trawie przed zabytkowym pałacem, posłuchać muzyki, spróbować lokalnych przysmaków i złapać chwilę oddechu. Właśnie tak będzie wyglądał pierwszy Pałacowy Piknik w Łężanach, który odbędzie się w niedzielę 5 lipca. Szczegóły zdradził nam kanclerz UWM – Bogusław Stec. Posłuchajcie.
-
Strony
RADIO UWM FM