warsaw mets
Drużyna AZS UWM Olsztyn Lakers miniony weekend spędziła pod znakiem wielu intensywnych spotkań. W sobotę drużyna futbolu amerykańskiego, mimo bardzo wyrównanego meczu, przegrała w Białymstoku z Lowlanders 18:34 (6:6, 6:12, 6:0, 0:16). W niedzielę zaś odbył się drugi w historii turniej futbolu flagowego w Olsztynie. Na Dajtkach Lakersi mierzyli się z Sakis Kolbudy (32:7), Clockwork Orange Michałowice (6:13) i Warsaw Mets (56:6). Posłuchajcie relacji!
W sobotę 16 maja drużyna AZS UWM Olsztyn Lakers pojechała do Wyszkowa, by wziąć udział w kolejnym turnieju Ligi Futbolu Flagowego. „Jeziorowcom” nie udał się rewanż na gospodarzach. Przegrali z liderem Konferencji Morskiej 21:32. Odnieśli jednak także trzynaste zwycięstwo w sezonie, pokonując aż 74:0 Warsaw Mets. To pozwoliło im umocnić się na drugim miejscu w tabeli.
W swoim drugim spotkaniu sezonu 2025 w Polskiej Futbol Lidze drużyna AZS UWM Olsztyn Lakers przegrała na wyjeździe 13:48 (0:12, 6:30, 0:0, 7:6) z Warsaw Mets. Kolejne spotkanie Jeziorowcy rozegrają 1 maja na stadionie w Kortowie. Zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski – Warsaw Eagles.
Drużyna AZS UWM Olsztyn Lakers przegrała na wyjeździe 25:55 (0:14, 6:14, 13:14, 6:13) z Warsaw Mets i zakończyła sezon 2023 w rozgrywkach PFL1 z bilansem ośmiu porażek. „Odpoczniemy i zaczniemy budować drużynę na nowo!” – mówił w studiu Radia UWM Krzysztof Mrówka. Niedzielne spotkanie było bardzo istotne dla drużyny ze stolicy. Zwycięstwo dawało jej awans […]
-
Strony
RADIO UWM FM