Aktualności
05.09.2023

Desant Kultury 2023/2024

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zachęca do zgłaszania  autorskich projektów kulturalnych, które mogą zostać zrealizowane w ramach kolejnej edycji konkursu Desant Kultury. Masz pomysł i chęć do kreatywnego działania? Nie zwlekaj! Podziel się nim do 29 września!

"Szukamy twórców, animatorów, pasjonatów i wizjonerów chcących realizować u nas własne pomysły. Oferujemy wynagrodzenie, zaplecze logistyczne i wsparcie promocyjne. Zawartość merytoryczna projektu zależy tylko od Ciebie. Konkurs jest otwarty na jakość, unikatowość i kreatywność. Omijamy łukiem instytucjonalne miazmaty, otwierając się na inicjatywy oddolne, niezależne i autentyczne" - czytamy na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Jeśli masz pomysł i wizję, na realizację rzeczy, których nie było jeszcze dotąd w olsztyńskiej przestrzeni, jeśli chcesz podzielić się swoimi światami z innymi, ten konkurs jest dla Ciebie! Zgłoszenia w wersji papierowej należy dostarczyć do siedziby MOK. Można je wysłać również drogą elektroniczną na adres sekretariat@mok.olsztyn.pl. Ważne, żeby zrobić to do 29 września!

Więcej informacji na stronie: mok.olsztyn.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: