Aktualności
29.04.2024

Sprawdź, kto wystąpi na 63. Kortowiadzie!

Daria ze Śląska, Margaret, Artur Rojek, Vito Bambino, Kayah, Lordofon, Nocny Kochanek czy Wilki - to gwiazdy 63. Kortowiady. Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaplanowano od 22 do 25 maja. A na antenie Radia UWM FM możecie wygrać karnety na wszystkie koncerty!

Przypomnijmy, że na Scenie Głównej 63. Kortowiady wystąpią: Daria ze Śląska, Zeamsone, PRO8L3M, Kizo, projekt Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Margaret, Kwiat Jabłoni, Lordofon,  Nocny Kochanek, Wilki, bracia Kacperczyk, Rosalie. Vito Bambino i Artur Rojek! Do tej czternastki na początku maja dołączyli jeszcze: Tribbs, Rubens, Kukon i Kayah. W sumie czeka więc na was aż 18 koncertów!

Kortowiada to jednak święto studentów, które zapewnia im także szereg innych atrakcji i wydarzeń, dzięki którym uczestnicy imprezy mogą się integrować i świetnie bawić. W tym roku będą mieli okazję m.in. zagrać w bingo, obejrzeć film pod chmurką czy nawet... wziąć udział w weselu! Informacje na temat wspomnianego Kortowskiego Bingo, Kina Plenerowego czy Wielkiego Kortowskiego Wesela i innych planowanych wydarzeń znaleźć można na oficjalnej stronie imprezy: www.kortowiada.pl w zakładce WYDARZENIA.

Nadal można nabyć karnet upoważniający do wstępu na Plażę Kortowską, gdzie zlokalizowana będzie Scena Główna. Organizatorzy opublikowali już szczegółowy line-up imprezy, a w sprzedaży pojawiły się bilety jednodniowe. Uczestnictwo w wydarzeniach towarzyszących nie wymaga posiadania karnetu.

Darmowe zaproszenia możecie wygrać też w konkursach na antenie Radia UWM FM. Zapraszamy do słuchania audycji UWM FM Po Południu od 6 do 17 maja.

63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności. W maju na antenie Radia UWM FM będziecie mogli wygrać karnety na wszystkie koncerty!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: