Aktualności
04.06.2024

Już w sobotę w Kortowie - Gamegrinder XXIII+

Przed nami XXIII Kortowski Mini-konwent Gier Towarzyskich "Gamegrinder". Ponownie będzie to edycja z "plusem", co oznacza, że w najbliższą sobotę 8 czerwca w Bibliotece Uniwersyteckiej na wszystkich chętnych czekać będą nie tylko gry planszowe, karciane i bitewne, ale także sesje gier fabularnych, prelekcje i konkursy.

Wydarzenie kolejny raz organizują wspólnie: Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie oraz Akademicki Klub Miłośników Fantastyki "Olifant". A zaplanowano je na najbliższą sobotę 8 czerwca w godzinach 9:00-19:00.

"To kolejna edycja z plusem. Tak więc będzie więcej atrakcji niż tylko gry planszowe, bitewne czy karciane. Będzie można uczestniczyć w  prelekcjach oraz turnieju gry bitewnej organizowanym przez K11. Możemy przyjść sami lub z przyjaciółmi i zagrać we własną grę lub swoją. Mamy różne gry - na dłuższą oraz krótszą chwilę. Można wkręcić się w nowe hobby oraz poznać nowych ludzi" - przekonywał w naszym studiu Łukasz Bochno z AKMF "Olifant".

Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do każdego - bez względu na wiek czy poziom wtajemniczenia w świat gier. "Przychodzimy, wybieramy grę. Będą też osoby, które mogą wytłumaczyć nam zasady. Naprawdę znajdzie się tu coś dla każdego! To coś więcej niż tylko granie w gry planszowe. Zainteresowanie Gamegrinderem co roku jest bardzo duże. Każdy może przyjść i odnaleźć się w tym środowisku."

Z Łukaszem Bochno rozmawiał Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Wstęp wolny. Brak ograniczeń wiekowych. Zapraszamy wszystkich do gry!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: