Aktualności
05.06.2024

Startuje Liga UWM w tenisie ziemnym

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza do udziału w rozgrywkach Ligi UWM w tenisie ziemnym. Na kortowskich kortach rywalizacja trwać będzie od 12 czerwca do 24 września. Trwają zapisy. Szczegóły zdradził nam Sławomir Kokoszko. Posłuchajcie!

"Korty tenisowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim wystartowały po remoncie trzy lata temu. Patrząc na to, jak dużo osób z nich korzysta, postanowiliśmy stworzyć taką ligę uniwersytecką - Liga UWM - Challenge - Sezon 2024" - mówił w naszym studiu Sławomir Kokoszko, kierownik Działu Obsługi Obiektów na UWM.

Rozgrywki rozpoczną się 12 czerwca. A zapisy już przyjmowane są za pośrednictwem aplikacji tenis4U. "Użytkownicy, którzy chcieliby wziąć udział w tej Lidze powinni się zapisać. Liczymy na maksymalnie 80 graczy. Natomiast liga wystartuje nawet, jeśli zgłosi się ich mniej. Grać będziemy głównie na kortach im. F. Sroczyka, natomiast kortami wspomagającymi będą te przy Jeziorze Kortowskim. Do Ligi może zapisać się każdy."

Jakie będą zasady tej rywalizacji? Ze Sławomirem Kokoszko rozmawiał Krzysztof Gajewski. Posłuchajcie!

 

Przypomnijmy, że kortowskie korty otwarte są dla wszystkich chętnych do gry w tenisa codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 - 22:00. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie uczelni.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: