Aktualności
11.10.2021

Trwa rekrutacja do Akademii Biznesu UWM

Akademia Biznesu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wraca po rocznej przerwie i zaprasza w swoje szeregi studentów oraz doktorantów. Rekrutacja trwa do 17 października. A szczegóły zdradził nam dyrektor tej międzywydziałowej szkoły przedsiębiorczości - prof. Bogdan Włodarczyk.

 

"Cieszymy się, że możemy reaktywować po roku nieobecności nasz projekt, który do tej pory cieszył się dużym zainteresowaniem wśród studentów i doktorantów. W tym roku mamy także możliwość przyjęcia do 10 osób z zewnątrz" -  tłumaczy dyrektor Akademii Biznesu UWM w Olsztynie prof. Bogdan Włodarczyk. "Nasza oferta kierowana jest do osób w wieku 21-28 lat, które są zainteresowane uruchomieniem własnej działalności gospodarczej bądź też chciałyby rozwijać swoje talenty w zakresie przedsiębiorczości - wypracować własny model biznesowy, pomyśleć jak stworzyć poprawny biznes plan. A wszystko z udziałem praktyków gospodarczych - osób, które odnalazły się w biznesie, prowadzą przedsiębiorstwa i chcą się dzielić tą wiedzą z młodzieżą."

Rekrtuacja podzielona jest na dwa etapy. "Zgłoszenia przyjmujemy przez naszą stronę internetową do 17 października włącznie. Wszyscy, którzy są zainteresowani dodaktowym kształceniem w zakresie biznesu i przedsiębiorczości mogą złosić swoją aplikację (tu znajdziecie formularz rekrutacyjny). Proces rekrutacyjny polega na złożeniu takiej aplikacji oraz rozmowie kwalifikacyjnej z osobami, które są w komisji."

Zajęcia Akademii Biznesu UWM przez dwa najbliższe semestry odbywać będą się stacjonarnie - we wtorki i czwartki. Przypominamy, że udział w nich jest bezpłatny. Przyjętych zostanie maksymalnie 30 osób.

Z prof. Bogdanem Włodarczykiem spotkał się Piotr Szauer. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

 

Więcej informacji szukajcie na stronie: akademiabiznesu.uwm.edu.pl.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: