Aktualności
12.07.2023

Nowy album Mary Rumi na początku 2024 roku

Utworem "Powtarzalna całość" nowy etap swojej solowej drogi artystycznej otwiera Mary Rumi. Po wydaniu nominowanej do Fryderyka w kategorii Jazzowy Debiut Roku płyty "Depressed Lady", autorka, kompozytorka i wokalistka zdecydowała się nagrać album altenatywno-popowy.

Oprócz dominującej i słyszanej w pierwszym singlu stylistyki popowej, na nowym krążku pojawią się też utwory nagrane w kilku innych gatunkach. "Będzie na pewno coś, z czym się spotkaliśmy zimą tego roku, kiedy wypuściłam kawałek rapowy jako Marza Queen. Więc będą się tam pojawiać elementy rapowe. A ponieważ jest to solowe przedsięwzięcie, a tęsknię i marzę o różnych współpracach, mam wielką ochotę pozapraszać sobie partnerki i partnerów z różnych nurtów. Będą współprace wokalne i instrumentalne. Już są wstępnie umówione i nie mogę się doczekać tych spotkań" - zdradza Maria Rumińska.

Album ma się ukazać na początku 2024 roku. "Na przestrzeni najbliższych miesięcy będę produkować i wypuszać single" - dodaje autorka i wokalistka.

Z Mary Rumi spotkał się Piotr Szauer. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

 

Zobaczcie też klip i posłuchajcie piosenki "Powtarzalna całość", na którą możecie głosować w UWUEMCE - Liście Przebojów Radia UWM FM.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: