Aktualności
16.05.2023

FEST MUZA 2023 - zgłoś swoją kapelę!

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu FEST MUZA. Jak przekonują organizatorzy - udział w nim może stać się trampoliną do przyszłej kariery. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 czerwca. A zespoły zakwalifikowane do finału wystąpią 2 lipca w Amfiteatrze im. Czesława Niemena.

Hisotria konkursu FEST MUZA rozpoczęła się blisko 10 lat temu od rywalizacji lokalnych kapel. Później jednak jego ranga znacznie wzrosła. Obecnie ma on rangę ogólnopolską. W poprzednich edycjach o prawo występu na scenie Amfiteatru im. Czesława Niemena walczyło kilkadziesiąt kapel rocznie.

"Masz talent, sprzęt i nawet artystyczny pomysł na siebie - ale nie możesz się przebić przez wulgarne ograniczenia rynku? Brakuje Ci kasy, należytej promocji i sceny, na której mógłbyś się zaprezentować? ZGŁOŚ SIĘ DO FEST MUZY!!!" - zachęcają organizatorzy.

Kuszące mogę być też nagrody. To m.in.:
- 3000 i 1500 złotych
- sesja nagraniowa w studio Radia UWM FM
- zacne nagrody rzeczowe.

O konkursie w audycji Taśmy MOK-u opowiadał Dariusz Krasowski. Posłuchajcie!Zgłoszenia w tym roku przyjmowane są do 6 czerwca. Wyniki eliminacji zostaną ogłoszone 16 czerwca. Regulamin i szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: mok.olsztyn.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: