Aktualności
14.08.2023

Znamy pierwsze gwiazdy Olsztyn Green Festivalu 2024!

Edyta Bartosiewicz, Kaśka Sochacka, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow i Kwiat Jabłoni - to pierwsze gwiazdy jubileuszowej dziesiątej edycji Olsztyn Green Festivalu. Impreza tradycyjnie odbędzie się na plaży nad Jeziorem Ukiel (15-17 sierpnia 2024 roku).

Choć nie opadły jeszcze emocje po dziewiątej edycji OGF, organizatorzy już przekazali informację, kogo w magicznej scenerii plaży nad Jeziorem Ukiel będziemy mogli usłyszeć za rok. Tegoroczny festiwal był niezwykle udany. Nie tylko za sprawą obecności jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - Dawida Podsiadło. Świetnie na głównej scenie zaprezentowali się m.in.: Brodka, Błażej Król, Karaś/Rogucki, Nosowska czy żegnający się z publicznością zespół KAMP!. W sumie na Olsztyn Stage oraz Warmia Mazury Stage odbyło się 26 koncertów! A do tego na chętnych czekała scena djska (gdzie gościnnie pojawiły się: Reni Jusis i Natalia Przybysz).

Nasi dziennikarze także byli na miejscu. I rozmawiali z gwiazdami imprezy. Na naszej stronie znajdziecie m.in. rozmowy z Baaschem, Bovską, Natalią i Pauliną Przybysz, Piotrem Roguckim i Jakubem Karasiem, grupą Sorry Boys, L.U.C.-em, muzykami zespołu KAMP!, Matyldą Damięcką i Radkiem Łukasiewiczem, Rubensem, Oysterboyem, Piotrem Ziołą, Rat Kru i dziewczynami z Lor.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: