Aktualności
11.04.2024

Taco Hemingway na Olsztyn Green Festivalu!

Organizatorzy Olsztyn Green Festivalu zapowiedzieli jeszcze dziesięć niespodzianek na dziesiątą edycję imprezy, która planowana jest w dniach 15-17 sierpnia. Właśnie ogłosili pierwszą z nich. To koncert Taco Hemingwaya! Znamy już 22 artystów, którzy wystąpią na plaży nad Jeziorem Ukiel. 

 

Jeszcze przed zakończeniem dziewiątej edycji Olsztyn Green Festivalu, organizatorzy imprezy ze sceny poinformowali, że w kolejnym roku jej gwiazdami będą: Edyta Bartosiewicz, Kaśka Sochacka, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski i Kwiat Jabłoni. A w kolejnych miesiącach potwierdzili obecność w line-upie kilkunastu innych artystów.

I tak na plaży nad Jeziorem Ukiel w dniach 15-17 sierpnia 2024 roku usłyszymy również: grupę Kim Nowak, Bartka Królika, Darię ze Śląska, duet Smolik/Kev Fox, projekt Łona x Konieczny x Krupa., Polę Rise, Korteza, Mery Spolsky, Anię Rusowicz, Dawida Tyszkowskiego, seeme, Grubsona, The Dumplings, grupę NANGA, Natalię Przybysz i nitę. Znamy już zatem 22 wykonawców, którzy swoją obecnością uświetnią jubileusz OGF.

W tym dwudziestym drugim jest właśnie Taco Hemingway. "Marzyliśmy o tym koncercie od 10 lat. I MAMY TO!!! Oto ikona, głos pokolenia, pierwszy polski raper, który sam wyprzeda PGE Narodowy i pierwszy Polak, który osiągnął 2 MILIARDY odtworzeń piosenek na Spotify! Specjalnie na 10-lecie Olsztyn Green Festival, specjalnie dla Was: Oto Fifi! Oto Filip Szcześniak! Oto TACO HEMINGWAY!" -  czytamy na stronie festiwalu.

Czekamy na kolejne niespodzianki!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: